Připravujeme pro vásStaňte se členem klubu náročného diváka a získejte slevu na vybrané artové filmy

Kultura Žďár přichází s další novinkou, která udělá radost hlavně filmovým fanouškům.
Od dubna tohoto roku v Kině Vysočina začne fungovat Klub přátel artového filmu (KPAF).
Každý měsíc členům nabídne několik filmů, které cílí hlavně na náročného filmového fanouška.
Jednou měsíčně Klub zařadí exkluzivně film dle výběru filmového znalce Miloše Zabloudila i s jeho úvodníkem, na který byli filmoví fajnšmekři ve žďárském kině zvyklí každý třetí čtvrtek v měsíci.

Filmy s označením KPAF budou zveřejněny vždy na aktuálním programu Kina Vysočina, držitelé členské karty Klubu přátel artového filmu (KPAF) budou mít na označené filmy v rámci členství zvýhodněné vstupné.

Zájemci o členství v KPAF si mohou členskou průkazku vyzvednout na pokladně v Kině Vysočina.

Pokud držitel zhlédne 20 projekcí s označením KPAF a každou takovou návštěvu Kina Vysočina si nechá potvrdit na členskou kartu, dostane dárek v podobě dvou volných vstupenek na libovolný film promítaný v Kině Vysočina. Pomůžete příspěvkové organizaci Kultura Žďár zjistit zájem o novinku Divadelní předplatné pro seniory?

Příspěvková organizace Kultura Žďár zjišťuje zájem o připravovanou novinku pro seniory Žďáru nad Sázavou a okolí. Ráda by rozšířila stávající divadelní předplatitelské skupiny o skupinu určenou seniorům. Divadelní představení v rámci této skupiny by začínalo v odpoledních hodinách, součástí abonmá by byla tři až čtyři představení. Odhadovaná cena za čtyři představení je cca 1.300,-Kč. Pokud vás nabídka zaujala, prosíme, abyste do konce měsíce března nezávazně svůj zájem oznámili na e-mail: dkzdar@dkzdar.cz, do předmětu e-mailu uveďte: Divadelní předplatné pro seniory.

Nebo můžete vyplnit dotazník, který můžete odevzdat na sběrná místa - TIC nám. Republiky; pokladna DK; Kino Vysočina a také na Městském úřadě.

(dotazník ku stažení a vytištění ZDE)