O nás


Vítáme Vás na stránkách příspěvkové organizace Kultura Žďár.

Hlavní činností organizace je provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavných akcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a odborných akcí pro všechny věkové skupiny obyvatel města Žďáru nad Sázavou a okolí.

Program kulturních akcí je sestavován zvlášť pro 1. pololetí a 2. pololetí aktuálního roku. Své připomínky či přání nám můžete psát prostřednictvím  knihy návštěv - Aktuálně. Pokud se vám některý pořad líbil a rádi byste se k němu vrátili, využijte naší fotogalerie, kde je zachycena velká část uskutečněných akcí. Aktuální kulturní nabídku vám zprostředkováváme jak na našich stránkách, Facebooku, v tisku, na reklamních plochách  nebo zasíláním na vaše e-mailové adresy, tak také na velkoplošné informační tabuli Domu kultury. Naše pokladna je pro vás otevřena každé pondělí od 13:00 hod do 17:00 hod. Nově máte možnost využít Info centrum na Staré radnici.

Od roku 2016 zahrnuje hlavní činnost organizace také dlouhodobé pronájmy Domu kultury a Městského divadla (smluvní ceny) a krátkodobé pronájmy DK, MD a Kina Vysočina (ceny dle platného ceníku, schváleného Radou Města Žďár nad Sázavou). Zároveň vám nabízíme možnost prezentace vaší organizace, firmy, obce nebo akce na velkoplošné informační obrazovce Domu kultury již od 2 tis. Kč na měsíc. Bližší informace viz Provoz – Dům kultury.

Pokud si vyberete z naší kulturní nabídky nebo využijete služeb Domu kultury, Městského divadla nebo Kina Vysočina, a budete spokojeni, je to pro nás velké ocenění naší práce.

Za kolektiv Kultury Žďár

Mgr. Tamara Pecková Homolová

ředitelka


Kontakt:
KULTURA ŽĎÁR, příspěvková organizace
Dolní 183/30; 591 01 Žďár nad Sázavou;
IČ: 72053682; DIČ: CZ72053682

Tel.: +420 566 502 253   e-mail: dkzdar@dkzdar.cz


Mediální partneři: