Vysokokapacitní WIFI síť v DK


Od počátku roku 2014 byla v prostorách velkého sálu a v ostatních objektech našeho Domu kultury zprovozněna vysokokapacitní WiFi síť.
Tato WiFi síť umožňuje našim zákazníkům využívat Internetové připojení pro své notebooky, mobilní telefony, tablety a podobné zařízení.
Vysokokapacitní se nazývá proto, že umožňuje v současné době připojení pěti set (500) zařízení současně (lze podle potřeby navýšit).
Parametry WiFI sítě jsou nastaveny tak, že se stačí v našich prostorách jednou připojit k WiFI síti a připojení bude funkční nezávisle na tom, kde se s připojeným zařízením pohybujeme.
Tedy pouze jedna síť po celém objektu bez nutnosti přepojování. Přepojování v případě pohybu po prostorách kulturního domu zajišťuje náš nový centrální WiFi kontroler. Síť je provozována v pásmu 2.4 a 5 GHz.


WiFi síť je k dispozici v těchto prostorách: hlavní sál, vestibul horní a dolní, zázemí jeviště - šatny, salonek.


Mimo WiFi síť je našim zákazníkům k dispozici i pevné připojení přes kabel. Pevné připojení dovoluje našim zákazníkům zprovoznění vlastní subsítě, jsme schopni dle pŕání tuto subsíť odstínit od veřejné WiFI sítě.