Roman Dragoun & Michal Žáček

Čtvrtek 6. Říjen 2022 19:00
Bez místenek!
Vstupné: 
320,-Kč
e-vstupenka: 

Inspirační setkání skladatele mnoha rockových hitů, zpěváka Romana Dragouna s instrumentálním virtuózem na dechové nástroje Michaelem Žáčkem. Akustický recitál čerpá z Dragounových sólových alb Piano a Samota. Komorní podoba písní jej představí nejen jako skvělého zpěváka, ale také jak bravurního vypravěče zhudebněné poezie duchovních, ale i lidských témat.

Člen beatové síně slávy, osobnost českého rocku Roman Dragoun, čerstvý pětašedesátník, prošel řadou významných rockových kapel, ať již to bylo dávné Futurum, později Stromboli, nyní Progres II,HisAngels, je také mnoha posluchačům známý jako Ježíš s legendárního muzikálu Jesus Christ Superstar. Před časem byl posluchači radia BEAT zvolen do elitní sestavy českých rockových hvězd Supergroup po boku Střihavky, Pavlíčka či Gumy Kulhánka. 

Michal Žáček, čaroděj dechových nástrojů, spolupracuje s celou plejádou rockových ,ale i jazzových interpretů a nikdy nechybí tam, kde je příležitost k improvizaci. V Holešově se představil jako člen seskupení Vlasty Redla. Nejznámější je jeho spolupráce s Richardem Müllerem nebo kapelou No Name.


https://youtu.be/hZsSM3eXNuQ


Předprodej vstupenek:
Prodejní místa Kultury Žďár
Turistické informační centrum na Staré radnici


Změna vyhrazena