Filmový klub: Corpus Christi / T 15+ 2D

PŘESUNUTO
Vstupné: 
90,-Kč
e-vstupenka: 
Corpus Christi

Vážení návštěvníci,

vzhledem k aktuální situaci je Kino Vysočina uzavřeno a program PŘELOŽEN. VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI. Náhradní termíny budou uvedeny, jakmile pominou vládní nařízení.

Pokud si přejete vrátit vstupné, potom:
1) žádost můžete poslat na emailovou adresu dkzdar@dkzdar.cz společně s kopií vstupenek a číslem účtu, kam si přejete vstupné vrátit.
2) zastavte se se vstupenkami na pokladnu Domu kultury a vstupné Vám bude vráceno v hotovosti (vrácení NENÍ možné na pokladně Kina Vysočina, Městského divadla ani na Informačním centru)

A ještě informace pro ty, kteří mají poukázky do Kina Vysočina na rok 2020 - jejich platnost se prodlužuje do 30.6.2021.

Děkujeme za pochopení.


Polsko, 2019, 115 min. T 15+ 2D ČSFD


Dvacetiletý Daniel projde v nápravném zařízení pro mladistvé duchovní proměnou. Chtěl by se stát knězem, s jeho trestním rejstříkem na to ovšem nemůže ani pomyslet. Když je propuštěn a má začít pracovat v truhlárně na malém městě, převlékne se po příjezdu do kněžského a díky náhodě se ujímá péče o místní farnost. Příchod mladého charismatického pastýře rozčeří stojaté vody a místní komunita, krutě zasažená tragédií, k níž tu došlo, může s jeho pomocí začít pomalu léčit své rány. Uspěje Daniel ve svém poslání? A za jakou cenu? (AČFK)