Grenland: Poslední úkryt / T 12+ 2D

PŘESUNUTO
Vstupné: 
140,-Kč
e-vstupenka: 
Grenland Poslední úkryt

Vážení návštěvníci,

vzhledem k aktuální situaci je Kino Vysočina uzavřeno a program PŘELOŽEN. VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI. Náhradní termíny budou uvedeny, jakmile pominou vládní nařízení.

Pokud si přejete vrátit vstupné, potom:
1) žádost můžete poslat na emailovou adresu dkzdar@dkzdar.cz společně s kopií vstupenek a číslem účtu, kam si přejete vstupné vrátit.
2) zastavte se se vstupenkami na pokladnu Domu kultury a vstupné Vám bude vráceno v hotovosti (vrácení NENÍ možné na pokladně Kina Vysočina, Městského divadla ani na Informačním centru)

A ještě informace pro ty, kteří mají poukázky do Kina Vysočina na rok 2020 - jejich platnost se prodlužuje do 30.6.2021.

Děkujeme za pochopení.


USA, 2020, 119 min. T 12+ 2D ČSFD


Vědci zjistili, že fragmenty komety zasáhnou Zemi během několika dní a pravděpodobně způsobí zánik lidstva. Jedinou nadějí na přežití je uchýlit se do skupiny bunkrů v Grónsku. Když se svět připravuje na nemyslitelné, rodinný muž John Garrity (Gerard Butler) se snaží zajistit bezpečnost své manželky a syna, když cestují po celé zemi, aby se dostali do úkrytu v Grónsku, než bude příliš pozdě. (MasterStudio)