Žáby bez jazyka

PŘESUNUTO
Vstupné: 
130,-Kč
e-vstupenka: 
Žáby bez jazyka

Vážení návštěvníci,

vzhledem k aktuální situaci je Kino Vysočina uzavřeno a program PŘELOŽEN. VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI. Náhradní termíny budou uvedeny, jakmile pominou vládní nařízení.

Pokud si přejete vrátit vstupné, potom:
1) žádost můžete poslat na emailovou adresu dkzdar@dkzdar.cz společně s kopií vstupenek a číslem účtu, kam si přejete vstupné vrátit.
2) zastavte se se vstupenkami na pokladnu Domu kultury a vstupné Vám bude vráceno v hotovosti (vrácení NENÍ možné na pokladně Kina Vysočina, Městského divadla ani na Informačním centru)

A ještě informace pro ty, kteří mají poukázky do Kina Vysočina na rok 2020 - jejich platnost se prodlužuje do 30.6.2021.

Děkujeme za pochopení.


Česko / Slovensko, 2020, 116 min. ČD 15+ 2D ČSFD


Rodinný příběh jednoho dne Jaroslava K. (Jaroslav Plesl) a jeho nejbližší rodiny. Jaroslav K. bojuje o svoje děti, a aby je získal od svojí krásné ženy Blanky (Jazmína Cigáneková), musí se vyrovnat nejen se svojí dominantní matkou Dorotou (Regina Rázlová), ale hlavně se musí poprat se svými nejtemnějšími stránkami a démony. Na jeho metaforické cestě, která je strukturovaná jako počítačová hra, bude muset obětovat víc než by kdokoliv z diváků předpokládal. (CinemArt)