Ladislav Zibura – Pěšky mezi buddhisty a komunisty / pronájem

PŘESUNUTO. TERMÍN V JEDNÁNÍ.
Vstupné: 
190,- / 150,-
e-vstupenka: 

zibura

Vážení návštěvníci,
PŘEDNÁŠKA LADISLAVA ZIBURY, PLÁNOVANÁ NA 1. 12. 2020, SE NEUSKUTEČNÍ v kontextu současného dění.
Aktuálně s pořadatelem domlouváme náhradní termín, o němž vás budeme informovat na webových stránkách a na facebooku. Původní vstupenky zůstávají v platnosti.
V případě dotazů či nejasností volejte 566 502 253, nebo pište na dkzdar@dkzdar.cz.
Děkujeme za pochopení.

A tady ještě zpráva pro vás od Ladislava:

,, Vážení diváci, jak asi tušíte, původně březnová vystoupení nemůžeme uskutečnit ani v náhradních listopado-prosincových termínech (opatření se tak rychle neuvolní). Ale nebojte, nic se neruší, přednáška bude, vstupenky platí! V lednu vám dáme vědět náhradní termíny. Když opatření a PES dovolí, budu to hned termíny únorové nebo březnové.
Mrzí nás to docela stejně jako vás, ale věříme v lepší zítřky. Přejeme vám mnoho sil a pokud možno si uchovejte dosavadní pozitivní myšlení. Moc se těšíme na opětovná setkání ve vašich i našich oblíbených kinech a divadlech. Vaše vstupenky vám stále zůstávají platné pro nové termíny (není třeba je nijak vyměňovat)."Cestovatelská projekce / stand-up


Poutník, spisovatel a blonďatý rošťák Ladislav se vrací do Žďáru nad Sázavou s novými příběhy. Přijďte si poslechnout vyprávění o jeho 1 500 kilometrů dlouhé dobrodružné pěší výpravě po Nepálu a Číně. Bude legrace! Excentrický poutník Ladislav Zibura se na jaře 2016 vypravil do Himálaje, zapadlých nepálských vesnic a neprobádaných údolí čínských řek. Příběh jeho 1 500 kilometrů dlouhé pěší výpravy je svědectvím o jednoduchosti života a půvabu svobody, u kterého se budete smát od začátku až do konce. Ať už ho zrovna zatýká policie, trpí vysokohorskou nemocí nebo zachraňuje lidský život, Ladislav vším proplouvá s neobyčejnou lehkostí. Nečekejte žádné popisy památek. Projekce je o Číňanech, Nepálcích a jejich životech.


O AUTOROVI:
Ladislav Zibura (*1992) je mladý novinář a cestovatel. Na pěších poutích (Řím, Santiago de Compostela, Jeruzalém, Nepál, Čína) už nachodil přes 5 000 kilometrů, další tisíce kilometrů najezdil na kole a stopem. O svých cestách napsal čtyři knihy, které se staly bestsellery (40 dní pěšky do Jeruzaléma, Pěšky mezi buddhisty a komunisty, Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii a Prázdniny v Evropě). Kromě psaní knih Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi, které jsou založeny především na humoru a nadsázce. Publikum si Ziburu kromě jeho smyslu pro humor a rošťáckého šarmu oblíbilo především proto, že jsou jeho knihy krátké a plné obrázků.


VSTUPENKY:
190,- / 150,- (Studenti a senioři s průkazem)


Kontakt na pořadatele:
martin@princladik.cz


Informace k vrácení vstupenek za původní termín 16.3. najdete zde:
https://www.ticketmaster.cz/help/covid19.html?language=cs-cz


Změna termínu vyhrazena