Ladislav Zibura – Prázdniny v Evropě / pronájem

ZRUŠENO
Vstupné: 
190/150,-Kč
e-vstupenka: 

Pořadatelem této akce není Kultura Žďár p.o., dotazy vám zodpoví - kontakt martin@princladik.cz

zibura

Naši milí,

plánovaná vystoupení Ladislava Zibury - Prázdniny v Evropě a Pěšky mezi buddhisty a komunisty - ve Žďáru nad Sázavou se ruší. Po dohodě s Ladislavem jsme pro vás vymysleli kompenzaci, snad vás potěší.

Zpřístupníme vám záznam přednášky, kterou má Ladislav natočenou na několik kamer s dobrým zvukem, navíc v sále plném smějících se lidí bez roušek. K tomu Ladislav ještě zařídil zdarma e-book první knihy 40 dní pěšky do Jeruzaléma. Pokud jste vstupenky kupovali online a zadávali při koupi e-mail, měli byste mít odkazy na přednášku i e-book již ve svém mailu (koukněte, prosím, do spamu či hromadné pošty). V případě, že jste vstupenky zakoupili na pokladně Domu kultury, a tudíž na vás e-mail nemáme, napište prosím zprávu na dkzdar@dkzdar.cz (ideálně i lístky vyfoťte) a my vám odkazy na záznam a e-book obratem pošleme.

Pokud si přejete i přes nabídku kompenzace vstupenky vrátit, určitě můžete. Obraťte se ale přímo na místo, kde jste vstupenky zakoupili, ideálně do konce dubna a to následovně:
Vstupenky zakoupené online v síti Ticketmaster - vyplňte formulář na vrácení vstupného na odkazu https://help.ticketmaster.cz/hc/cs/requests/new?ticket_form_id=360000092118
Vstupenky zakoupené na pokladně Domu kultury - vyplňte formulář na vrácení vstupného na odkazu https://help.ticketmaster.cz/hc/cs/requests/new?ticket_form_id=360000092118
Vstupenky zakoupené v jiných kamenných prodejnách Ticketmaster - obraťte se přímo na místo zakoupení (seznam prodejen na odkazu https://www.ticketmaster.cz/help/outlets.html)

V případě dotazů či nejasností volejte 566 502 253, nebo pište na dkzdar@dkzdar.cz.

Děkujeme za pochopení.


 


Ladislav Zibura – Prázdniny v Evropě
Cestovatelská projekce / stand-up
Stopování dosud nezemřelo – to jen někteří stopaři. Přijďte se zasmát na novou projekci Ladislava Zibury. Tentokrát se vydáme na 14 000 kilometrů dlouhou cestu stopem napříč Evropou.


ANOTACE:
Mladý spisovatel a blonďatý rošťák Ladislav Zibura se vrací na pódia s novou projekcí. Tentokrát se vydal do oblasti, která je dostupná a krásná, přesto o ní většina cestovatelů nemluví. Vydal se prostopovat Evropu. Přijďte se zasmát u jeho vyprávění o 14 000 kilometrů dlouhé cestě na sedadle spolujezdce. Ladislav vás ve společnosti svérázných řidičů provede čtrnácti zeměmi – z horkého předměstí Athén přes malebné albánské vesnice až za polární kruh. Odhalí vám přitom místa, na která jste se vždycky chtěli podívat, jen jste o nich dosud neslyšeli. A taky vám se svým nakažlivým optimismem dokáže, že jste se narodili na tom nejrozmanitějším kontinentu světa.


O AUTOROVI:
Ladislav Zibura (*1992) je mladý novinář a cestovatel. Na pěších poutích (Řím, Santiago de Compostela, Jeruzalém, Nepál, Čína) už nachodil přes 5 000 kilometrů, další tisíce kilometrů najezdil na kole a stopem. O svých cestách napsal čtyři knihy, které se staly bestsellery (40 dní pěšky do Jeruzaléma, Pěšky mezi buddhisty a komunisty, Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii a Prázdniny v Evropě). Kromě psaní knih Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi, které jsou založeny především na humoru a nadsázce. Publikum si Ziburu kromě jeho smyslu pro humor a rošťáckého šarmu oblíbilo především proto, že jsou jeho knihy krátké a plné obrázků.


kontakt na pořadatele:
email: martin@princladik.cz


Informace k vrácení vstupenek za původní termín 16.3. najdete zde:
https://www.ticketmaster.cz/help/covid19.html?language=cs-cz


Změna termínu vyhrazena