Ladislav Zibura – Prázdniny v Evropě / pronájem

PŘESUNUTO. TERMÍN V JEDNÁNÍ.
Vstupné: 
190/150,-Kč
e-vstupenka: 

zibura

Vážení návštěvníci,
PŘEDNÁŠKA LADISLAVA ZIBURY, PLÁNOVANÁ NA 1. 12. 2020, SE NEUSKUTEČNÍ v kontextu současného dění.
Aktuálně s pořadatelem domlouváme náhradní termín, o němž vás budeme informovat na webových stránkách a na facebooku. Původní vstupenky zůstávají v platnosti.
V případě dotazů či nejasností volejte 566 502 253, nebo pište na dkzdar@dkzdar.cz.
Děkujeme za pochopení.

A tady ještě zpráva pro vás od Ladislava:

,, Vážení diváci, jak asi tušíte, původně březnová vystoupení nemůžeme uskutečnit ani v náhradních listopado-prosincových termínech (opatření se tak rychle neuvolní). Ale nebojte, nic se neruší, přednáška bude, vstupenky platí! V lednu vám dáme vědět náhradní termíny. Když opatření a PES dovolí, budu to hned termíny únorové nebo březnové.
Mrzí nás to docela stejně jako vás, ale věříme v lepší zítřky. Přejeme vám mnoho sil a pokud možno si uchovejte dosavadní pozitivní myšlení. Moc se těšíme na opětovná setkání ve vašich i našich oblíbených kinech a divadlech. Vaše vstupenky vám stále zůstávají platné pro nové termíny (není třeba je nijak vyměňovat)."


 


Ladislav Zibura – Prázdniny v Evropě
Cestovatelská projekce / stand-up
Stopování dosud nezemřelo – to jen někteří stopaři. Přijďte se zasmát na novou projekci Ladislava Zibury. Tentokrát se vydáme na 14 000 kilometrů dlouhou cestu stopem napříč Evropou.


ANOTACE:
Mladý spisovatel a blonďatý rošťák Ladislav Zibura se vrací na pódia s novou projekcí. Tentokrát se vydal do oblasti, která je dostupná a krásná, přesto o ní většina cestovatelů nemluví. Vydal se prostopovat Evropu. Přijďte se zasmát u jeho vyprávění o 14 000 kilometrů dlouhé cestě na sedadle spolujezdce. Ladislav vás ve společnosti svérázných řidičů provede čtrnácti zeměmi – z horkého předměstí Athén přes malebné albánské vesnice až za polární kruh. Odhalí vám přitom místa, na která jste se vždycky chtěli podívat, jen jste o nich dosud neslyšeli. A taky vám se svým nakažlivým optimismem dokáže, že jste se narodili na tom nejrozmanitějším kontinentu světa.


O AUTOROVI:
Ladislav Zibura (*1992) je mladý novinář a cestovatel. Na pěších poutích (Řím, Santiago de Compostela, Jeruzalém, Nepál, Čína) už nachodil přes 5 000 kilometrů, další tisíce kilometrů najezdil na kole a stopem. O svých cestách napsal čtyři knihy, které se staly bestsellery (40 dní pěšky do Jeruzaléma, Pěšky mezi buddhisty a komunisty, Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii a Prázdniny v Evropě). Kromě psaní knih Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi, které jsou založeny především na humoru a nadsázce. Publikum si Ziburu kromě jeho smyslu pro humor a rošťáckého šarmu oblíbilo především proto, že jsou jeho knihy krátké a plné obrázků.


kontakt na pořadatele:
email: martin@princladik.cz


Informace k vrácení vstupenek za původní termín 16.3. najdete zde:
https://www.ticketmaster.cz/help/covid19.html?language=cs-cz


Změna termínu vyhrazena