ŠKWOR - Uzavřenej kruh Tour II / pronájem

ZRUŠENO
Vstupné: 
490,-Kč
ŠKWOR - Uzavřenej kruh Tour II/pronájem

Podzimní tour Uzavřenej kruh je zrušeno bez náhradního termínu. Níže najdete informace k vrácení vstupného a tiskovou zprávu skupiny.


S požadavkem vrátit vstupné se obraťte na místo, kde jste vstupenky zakoupili a to následovně:

Vstupenky zakoupené v síti Ticketstream (s logem Ticketstream) můžete vrátit, a to nejpozději do 14. 2. 2021.
U vstupenek zakoupených online, prosíme, vyplňte na stránkách ticketstream.cz žádost o vrácení vstupného ( https://www.ticketstream.cz/stranka/refundace ) a v nejbližších dnech vám bude vstupné vráceno.
U vstupenek zakoupených v kamenných pobočkách Ticketstream vstupné vrátí v místě zakoupení. Aktuální info o otevírací době prodejních míst naleznete na www.ticketstream.cz/agencies

Vstupenky, zakoupené v městech konání akce, které nepocházejí z prodejní sítě Ticketstream, není možné použít pro vstup na koncert z turné Tváře smutnejch hrdinů. Požadavek vrátit vstupené uplatňujte v místě zakoupení vstupenky.

Vstupenky zakoupené na pokladně Domu kultury lze vrátit do 18. 3. 2021. Vrátit vstupné na tuto akci je možné pouze v hotovosti (nelze vrátit převodem na účet) a vzhledem k aktuálním nařízením je pokladna Domu kultury uzavřena.
S požadavkem vrátit vstupné se tedy můžete obrátit na telefonní číslo 566 502 253 nebo email dkzdar@dkzdar.cz.

Vstupenky zakoupené v IC Nahodil lze vrátit do 18. 3. 2021 - pro informace k otevírací době pište na ticzdarns@seznam.cz nebo volejte 603 733 985.

V případě dotazů či nejasností volejte 566 502 253 nebo pište na dkzdar@dkzdar.cz.

Děkujeme za pochopení


Tisková zpráva skupiny Škwor:

Vážení přátelé,

přes nestabilní situaci, se kterou se všichni potýkáme, se snažíme najít řešení, jak se společně sejít a pobavit se. Proto, díky Vaší neutuchající přízni a obrovské podpoře, vyrážíme 1. května 2021 na open air tour, s velkolepou show k nové desce – TVÁŘE SMUTNEJCH HRDINŮ.
Předprodej: https://www.ticketstream.cz/vstupenky/skwor-tvare-smutnejch-hrdinu-tour

Velikost show vyžaduje technické zázemí a prostory, které jsou v možnostech pouze větších měst. Nechceme však zklamat naše fanoušky, kteří mají zakoupené vstupenky někdy i déle než rok a některá místa z roku 2020 se nám podařilo zachovat. V ostatních případech jsme hledali alternativy s co nejkratší dojezdovou vzdáleností.
Věříme, že i při velké kapacitě zvolených areálů, si dokážeme v případě potřeby poradit s aktuálními bezpečnostními opatřeními pomocí sektorů. Vstupenky budou zatím v předprodeji v omezeném množství, abychom mohli lépe reagovat na možná omezení vlády. Samozřejmě je budeme uvolňovat tak, jak to situace umožní.
Protože si vážíme Vaší trpělivosti, tak vstupenky zakoupené v roce 2020, zůstávají nadále v platnosti a to i za svou výhodnější cenu! Pokud je však pro vás nová alternativa daleko nebo nevyhovuje termín, opět máte možnost tyto vstupenky vrátit (viz níže).
Přehled koncertů nového turné (viz. leták pod zprávou) a s nimi i místa , kde a jaká vstupenka na nový koncert platí.
Pokud se měly konat na některých místech v roce 2020 dva koncerty po sobě, jsou nově sloučeny do jednoho dne. Pokud budete mít dotaz, prosím kontaktujte nás na vstupenky@skwor.cz
Prahu z tohoto tour rozhodně nechceme vynechat, ale jednání o místě a termínu ještě nejsou finálně uzavřena. Podrobnosti budeme průběžně doplňovat. Každopádně Praha bude jako náhrada za Kladno.
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!
Vstupenky zakoupené v síti Ticketstream (s logem Ticketstream) můžete vrátit, a to nejpozději do 14. 2. 2021.
Vstupenky, zakoupené v městech konání akce, které nepocházejí z prodejní sítě Ticketstream, není možné použít pro vstup na koncert z turné Tváře smutnejch hrdinů. Vrácení vstupného prosím uplatňujte v místě zakoupení vstupenky.
U vstupenek zakoupených online, prosíme, vyplňte na stránkách ticketstream.cz žádost o vrácení vstupného (https://www.ticketstream.cz/stranka/refundace) a v nejbližších dnech vám bude vstupné vráceno.
U vstupenek zakoupených v kamenných pobočkách Ticketstream, vám vstupné vrátí v místě zakoupení. Aktuální info o otevírací době prodejních míst naleznete na www.ticketstream.cz/agencies
Děkujeme za pochopení, trpělivost a těšíme se na Vás!


Kontakt na pořadatele:
Telefon: 732 185 199