kalendář jmen

Vladimír Mišík & Ivan Hlas

Neděle 18. Listopad 2018 19:00
Vstupné: 
380,-Kč
e-vstupenka: 

Předprodej od: 
Středa 1. Listopad 2017 9:00
Vladimír Mišík & Ivan Hlas

Koncert Vadimír Mišík a Ivan Hlas se překládá pro nemoc Vladimíra Mišíka. Náhradní termín 18. 11. 2018. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Bližší info dkzdar@dkzdar.cz, telefon 566 502 253


Jedinečný společný koncert rockových básníků.Legendy českého rockového písničkářství na jednom pódiu.Rockoví klasici česko-slovenské hudební scény se rozhodli spojit své síly a vystoupit v rámci jednoho večera.
Vladimír Mišík bude na koncertech doprovázen svojí domovskou kapelou ETC a představí kromě průřezu tvorbou a největších hitů i písně ze zatím posledního alba Ztracený podzim (2010). Ivan Hlas se na turné navrátí ke svým rockovým kořenům.

Na koncertech jej kromě stabilních spoluhráčů ze sestavy Ivan Hlas Trio – kytarista Norbi Kovacs a violoncellista Olin Nejezchleba – doprovodí i muzikanti kapely ETC. Ivan Hlas se tak po letech navrátí k bigbítu.
Vladimír Mišík je jednou z nejvýraznějších osobností české populární hudby. Svou tvorbou ovlivnil celou řadu umělců, ať už z hudebního, výtvarného či literárního prostředí. Vladimír Mišík s kapelou ETC začali vystupovat v roce 1974 a přes mnohé personální změny a dvouletý zákaz činnosti v 80. letech koncertují dodnes.
Ivan Hlas, skladatel, textař, zpěvák a kytarista, se výrazně zapsal do vývoje české hudby. Založil a fungoval v kapelách Žízeň, Yo-Yo Band, NaviPapaya, Nahlas a od roku 2006 pak s komornějším Ivan Hlas Triem. V roce 1992 se proslavil hudbou k filmu Šakalí léta.
Současná sestava kapely ETC: Jiří Veselý (basa, akordeon), Pavel Skála (kytary), Petr Pokorný (kytary), Jiří Zelenka (bicí), Vladimír Pavlíček (housle).


Předprodej: Pokladna Domu kultury, Kino Vysočina, e- vstupenka