kalendář jmen

FESTIVAL VZDĚLÁVÁNÍ 2017

Datum: 
Čtvrtek 9. Listopad 2017 08:00 - 17:00
Místo konání: 
Typ akce: 

Každoročně se v podzimních měsících pořádá v Kulturním domě ve Žďáře nad Sázavou prezentační výstava vzdělávacích možností a pracovního uplatnění – Festival vzdělávání. Ani letošní rok nebude výjimkou. Již 22. ročník proběhne ve čtvrtek 11. listopadu v době od 8,00 do 17,00 hodin, slavnostní zahájení pak v 9,00 hodin. Tuto přehlídku vzdělávacích možností a pracovního uplatnění organizuje po mnoho let Kultura Žďár ve Žďáře nad Sázavou. Festival již tradičně oslovuje především žáky 7. až 9. tříd základních škol, kteří přemýšlejí o svém budoucím povolání. Odpovídající studium by jim mělo pomoci se k vytoužené metě přiblížit.

I pro letošní rok je nabídka škol bohatá a o přízeň studentů se budou ucházet i některé školy nové. Vedle téměř osmi desítek středních škol a učilišť přichází se svojí nabídkou také žďárské podniky. Jejich stánky letos zájemci o budoucí zaměstnání najdou přehledně pohromadě na jevišti hlavního sálu DK. Nabídka tak bude opravdu pestrá. Žáci základních škol, ale i zájemci o dodatečné studium, mají z čeho vybírat. Školy se prezentují nejen dle svého hlavního zaměření, ale v posledních letech se snaží budoucí studenty oslovit i doprovodným programem, který vychází z jejich zájmových možností. Z ohlasu nabízejících vyplývá, že žďárský festival patří svojí nabídkou k největším v republice. Návštěvník si tak může být jist, že dostane požadované informace ve velmi kvalitním rozsahu.

Pestrost nabídky podporují nejen školy tradiční (gymnázia, průmyslové školy, akademie a pod), ale i menšinové obory (platnéři, myslivci, design …). Vážíme si všech, kteří náš festival navštíví a nabídku obohatí. Všem žákům přejeme, aby měli šťastnou ruku při výběru svého oboru a školám, aby měli šikovné a poctivé studenty. Festival je otevřen všem zájemcům o informace vedoucí ke vzdělávání, možnostem pracovního uplatnění a sebepoznání. Vstup je bezplatný a všichni jste srdečně zváni.


Vážení účastníci festivalu,

dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou účasti na letos již 22. ročníku Festivalu vzdělávání, který se koná tradičně ve čtvrtek 9. listopadu 2017 v Domě kultury ve Žďáře nad Sázavou. Bude nám potěšením, pokud přijmete naši nabídku a zúčastníte se žďárského vzdělávacího festivalu i v letošním roce.
V příloze zasíláme první informace a pokyny, přihlášku a tabulku účastníků loňského roku.  Závazné přihlášky zašlete nejpozději do 30. 9. 2017. Po tomto termínu budou neobsazená místa stánků uvolněna dalším zájemcům.
V letošním roce jsme zaznamenali větší zájem žďárských zaměstnavatelů o účast na tomto festivalu. Proto budou nutné určité prostorové úpravy. Uděláme ale vše proto, aby se nedotkly snižování vámi požadovaných ploch.
Pokud vzejde z vašich řad požadavek na výraznější prezentaci, prosíme o její nahlášení. Zařadíme ji do denního programu podle předem dohodnutých podmínek.
Všechny informace a přílohy je rovněž možné stáhnout ZDE

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na setkání s Vámi

Ing. Marcela Lorencová, ředitelka