kalendář jmen

Qigong Taiji / Tanec čaker / pronájem

Vstupné: 
140,-Kč
Qigong

Seminář vycházející z práce s energií na principech Qigong a Taiji. Je pro všechny, kdo si chtějí načerpat energii a sladit v tomto náročném předvánočním období celou svoji bytost. Pracuje se ve dvojicích a společně v rámci celé skupiny, ale každý individuálně sám pro sebe. Prostřednictvím jednoduchých technik si navnímáme sebe sama, svého partnera ve dvojici, naladíme se na celou skupinu, a sebevyjádříme sami sebe skrze pohyb. Vyzkoušíme si techniky napomáhající obnovit sílu a vitalitu, a současně sladit a harmonizovat celý náš energetický systém. Ideálně dívky a ženy dlouhou volnou sukni a tričko či šaty, muži pohodlný, pohyb neomezující oděv. Na společný stůl hojnosti semínka, ovoce a oříšky vítány, čaj bude výběrem zelený, černý a pu-erh. Pro členy skupiny Qigong Taiji cena v rámci pravidelného setkávání, pro ostatní 200 Kč. Teším se na náš společný prožitek!


Qigong - motor pro taiji
Qikong rozvíjí schopnosti práce s energií. Jedná se o ucelený systém cvičení sloužících k upevnění zdraví, harmonizaci, k rozvoji síly a podpoře dlouhověkosti.
Taiji spojuje dynamickou meditaci a sebeobranu v komplex, který má léčebné i profylaktické účinky.
Oba systémy se geniálně doplňují, a přináší tak do našeho života vnitřní rovnováhu a klid společně s úzdravou na fyzické i mentální úrovni.
Přijďte si s námi zacvičit a prožít účinky těchto technik sami na sobě.
Kdy? Každou středu od 15.00 a od 17.00 hodin
Kde? V suterénu kulturního domu v hudební zkušebně (dveře č. 20)


Vždy ve středu:
11.  Prosinec 2019  - 15:00 a 17:00
18.  Prosinec 2019  - 15:00 a 17:00